Axa Oyak Hasar Dosya Sorgulama

By | 2010-02-28
axa sigorta

Axa Oyak Kasko sigortası, meydana gelebilecek herhangi bir kaza sırasında, aracınızda oluşabilecek hasarı teminat altına almaktadır. Hasarın oluştuğu an itibariyle engeç 5 iş günü içinde imzalı olarak düzenlenmiş kaza tespit tutanağı, taraflara ait ruhsat fotokopileri, kaza anına ait fotoğraf ve istenecek diğer evrakları, hasar dosyası oluşturulması için sigorta şirketine ulaştırmanız gerekmektedir.
Axa Sigorta Hasar İşlemlerinde Hasar Dosyası İle İlginizi sorgulama işlemlerinizi Axa Sigorta Online Hasar sayfasından takip edebilirsiniz.

axa oyak hasar dosya görüntüleme, axa oyak hasar dosya, axa oyak sigorta hasar dosya sorgulama

Kategori: Banka | Sigorta | Etiketler:, , | 125 görüntüleme

About Yazar

Özel bir bankada 11 sene özel portföy yönetmenliği yaptım. Mesleki uzmanlık alanım olan bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında mümkün olduğu kadar sorularınıza yanıt verecek konulara değiniyorum. Tabi ki sadece bu konularda değil, ilgi alanıma giren diğer konulara da yer veriyorum. Benimle iletişime geçerseniz sizlerin sorularına da yanıtlar bulabilirim. Araştırmacı bir yapıya sahibim. Ama takdir edersiniz ki, sizlerden dönüş alamazsam doğru yolda ilerlediğimi düşünerek mevcut konularda yazılar paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerin de katılımlarınızı bekliyorum.